Affinity Health Plan

  • Enriched Health
  • לייענען אין: ענגליש | שפּאַניש | כינעזיש | רוסיש | ייִדיש

    וואס איז א העלט האום?
    א העלט האום איז אן אומזיסטע סערוויס וואס איז אריינגערעכנט אין אייערע העלט-קעיר בענעפיטן. איינמאל איר זענט איינגעשריבן אין א העלט האום, וועט מען אייך צושטעלן אייער אייגענע קעיר מענעדזשער וועלכער וועט אייך קענען העלפן פארשטיין און זיך באפאסן מיט אייער געזונט צושטאנדן.

    אינאיינעם וועט איר קענען אנטוויקלען א באהאנדלונג פלאן וואס קומט נאך אייערע סאושעל, פיזיקל העלט און ביהעוויארעל העלט, כדי אייך צו העלפן בלייבן געזונט, פארמיידן דעם עמערדזשענסי רום און צו בלייבן אינדרויסן פונעם שפיטאל. אייער קעיר מענעדזשער וועט ארבעטן מיט אייך צו באשטימען אייערע אפוינטמענטס און אפשאצן אייער געברויך פאר סערוויסעס וועלכע רעכענען אריין:

    • העלט קעיר פראוויידערס
    • מענטל העלט און סובסטאנץ-באנוץ פראוויידערס
    • מעדיצינען
    • האוזינג
    • סאושעל סערוויסעס (ווי עסנווארג בענעפיטן און טרעפן טראנספארטאציע)
    • אנדערע קאמיוניטי פראגראמען וועלכע וועלן אייך שטיצן און העלפן

    פאלגנד איז א ליסטע פון העלט האומס וואס זענען יעצט אין Affinity’s העלט פלענ'ס נעטווארק. פאר נאך אינפארמאציע, פארבינדט זיך מיט אונזער דעזיגנירטן העלט-האום האטליין אויף 888-438-1994.

     

    Affinity העלט פלען העלט האומס

    Bronx Accountable Healthcare Network (BAHN), Bronx
    Antonette Mentor
    (914) 378-6086
    amentor@montefiore.org

    Jacqueline Santiago
    (914) 378-6171
    jacsantiago@montefiore.org

    Bronx Lebanon Hospital Center, Bronx
    Virgilina Gonzalez
    (718) 901-8927
    vgonzalez@bronxleb.org

    Yunelly Tejada
    (718) 579-7059
    ytejada@bronxleb.org

    Brooklyn Health Home Maimonides), אונטער ,(Southwest Brooklyn Health Home Brooklyn
    Madeline Rivera
    (718) 283-7098
    Mrivera2@maimonidesmed.org

    Sara Kaplan Levenson
    (718) 283-7858
    slevenson@maimonidesmed.org

    Community Care Management Partners LLC (אונטער Visiting Nurse Service of New York Home Care) Bronx, Manhattan
    Teresa Hill
    (212) 465-2741
    Teresa.hill@vsny.org

    Phil Opatz
    (212) 290-6467
    Phil.opatz@vnsny.org

    Community Health Care Network, Bronx, Brooklyn
    Alyssa Lord
    (212) 545-2469
    alord@chnnyc.org

    Elizabeth Malave
    (212) 545-6206
    emalave@chnnyc.org

    Coordinated Behavioral Care Inc. (DBA Pathway to Wellness), Brooklyn, Manhattan, Staten Island
    Amanda Semidey
    (212) 590-2574
    asemidey@cbcare.org

    Danika Mills
    (212) 590-2407
    dmills@cbcare.org

    Inna Borik
    (212) 590-2573
    iborik@cbcare.org

    Hudson River Healthcare Inc. (DBA Community Health Care Collaborative), Columbia, Dutchess, Greene, Nassau, Orange, Putnam, Rockland, Suffolk, Sullivan, Westchester
    Nicole Jordon Martin
    (914) 734-8543
    njmartin@hrhcare.org

    Kathleen Clay
    (914) 734-8513
    kclay@hrhcare.org

    Linda Assante
    (914) 425-0891
    lassante@hrhcare.org

    Hudson Valley Care Coalition (אונטער (Open Door Family Medical Centers Dutchess, Orange, Putnam, Rockland, Sullivan, Westchester
    Noel Sander
    (914) 502-1435
    nsander@hvcare.net

    Mt. Sinai Health Home (אונטער St. Luke's-Roosevelt Hospital Center) Manhattan
    Arielle Rosner
    (212) 824-8132
    Arielle.rosner@mountsinai.org

    Kristina Monti
    (212) 523-5002
    Kristina.monti@mountsinai.org

    Alicia Korpi
    (212) 523-1897
    Alicia.korpi@mountsinai.org

    North Shore Long Island Jewish, Nassau, Suffolk, Queens
    Khadeja Kauser
    (631) 465-3065
    kkausar@nshs.edu

    Rick McElroy
    (516) 776-5450
    rmcleroy@nshs.edu

    Queens Coordinated Care Partners, Queens
    Valentine Cruz
    (917) 510-7278
    vcruz@chnnyc.org

    Cady Herman
    (718) 883-1194
    cherman@chnnyc.org